Romanya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

Romanya konsolosluğu adana-diyarbakır-hatay-gaziantep

Romanya Vizesi Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay-Mersin

Visa Center Global Vize Hizmetleri, Romanya Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisinden sevgiler.

Gaziantep’te bulunan Romanya Vize Başvuru Merkezi, sizlere en kısa sürede Romanya vizesi almak için çözümler sunuyor. Vize bürokrasisinin en ağır şekilde hissedildiği ülkelerden biri olan Türkiye’de, sunulabilecek en kaliteli vize başvuru hizmeti, bizlerden soruluyor.

Romanya, Balkanlarda yer alan ve geçmişte Osmanlı İmparatorluğu boyunduruğu altında yaşayan ülkelerden biri. Buna rağmen, Romanya’ya gitmek için Romanya vizesi almak, biz Türk vatandaşları için zorunlu.

Türk Bordo Pasaportlu vatandaşlarımız, Vize Başvuru Merkezi hizmetimizden faydalanarak, Gaziantep’te dahi vizelerini hızla temin edebiliyor. Siyah, Gri ve Yeşil Pasaport sahibi vatandaşlarımız ise diplomasi gereği 180 gün içerisinde 90 gün vizesiz Romanya seyahati gerçekleştirebiliyor.

Romanya Vize Başvuru Merkezi – Adana

Adana, Akdeniz Bölgesi’nin yoğun nüfuslu illerinden biri olmakla birlikte, şahsına münhasır vatandaşlarımızın yaşadığı güzide şehirlerimizden birisi durumunda. Tarihi yapıları, Türk Mutfağının çeşitliliği ve kozmopolit yapısı, Adana’yı en özel şehirlerimizden biri yapıyor. Alfabetik olarak da ülkemizin ilk sırasında bulunan ilimizde, Vize Başvuru Merkezi ofisimiz yer alıyor.

Adana, Romanya Vize Başvuru Merkezi, siz değerli misafirlerimizi konuk ederek bilgilendirdiğimiz ve arzu etmeniz halinde vize başvurularınızı gerçekleştirdiğimiz ofislerimizden birisi. Ofisimize gerçekleştireceğiniz ziyaret ile Romanya vizesi ile ilgili sorularınıza yanıt bulabileceğiniz gibi karar vermeniz halında hızlıca vizenizi organize etmemizi de talep edebilirsiniz.

Romanya Vize Başvuru Merkezi – Hatay

Hatay, Romanya Vize Başvuru Merkezi bulundurduğumuz 81 vilayetimizden biri. Romanya, her ne kadar Avrupa Birliği’nde yer alsa da ülkeye gerçekleştireceğiniz doğrudan ziyaretlerde Schengen Bölgesi’ne dâhil olmayan ülke için Romanya vizesi almak durumundasınız. 90 güne kadar kısa süreli seyahatler ve 90 günden uzun ulusal vize gerektiren seyahatleriniz için Hatay’da bulunan Vize Başvuru Merkezi ofisimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ofislerimiz, haftanın her günü ziyarete açık olmakla birlikte, turizm & seyahat sektörüne hizmet gereği, aralıksız faaliyet gösteren statüde bulunuyorlar. Bu da gösteriyor ki, siz değerli misafirlerimizi her an ve her gün ofislerimizde ağırlayabiliyor ve taleplerinizi yerine getirebiliyoruz.

Romanya Vize Başvuru Merkezi – Kahramanmaraş

Kahramanmaraş’ta yer alan Vize Başvuru Merkezi ofisimiz, Romanya’ya gerçekleştirmeyi planladığınız ticari, çalışma, oturum, eğitim, aile birleşimi gibi sebeplerden ya da transit geçiş amaçlı nedenlerden ihtiyaç duyacağınız vizeyi organize etmek üzere kurulu. Elbette tek başına Romanya için geçerli olmayan bu hizmetlerimiz, tüm Avrupa ve dünya ülkeleri için de geçerli vaziyette.

Romanya Vize Başvuru Merkezi, Başkenti Bükreş olan Romanya’ya seyahatiniz için en doğru vize merkezi durumunda. Romanya konsolosluk ve büyükelçiliklerine yapılacak başvuru neticesinde, tepeden tırnağa her adımı gerçekleştiren danışman, ekip arkadaşlarımız, sizlere kısa süre içerisinde vize edindirmek üzere tüm çabayı sarf ediyorlar. Kahramanmaraş’ta Romanya vizesi almak üzere ofisimizi arayarak bilgi alabilir ya da şahsen konuğumuz olarak başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.

Romanya Vize Başvuru Merkezi – Mersin

Vize edinmek üzere şahsi olarak konsolosluk ya da büyükelçiliklere başvurmak, bir anlamda hataya açık, tecrübesiz başvurular gerçekleştirmek ile eşdeğer işlemlerdir. Bu gibi istenmeyen durumlara ve vize reddine maruz kalmamak için profesyonel destek almanızı öneririz.

Profesyonel desteğin vize başvurusu için önemi, hataya yer vermemesinden kaynaklanıyor. Sizler adına gerçekleştireceğimiz başvurular için bizi yetkilendirirseniz, seyahat planınıza bağlı olarak vize analizi, başvuru evrak listesinin tarafınıza iletilmesi ve tarafınızdan temini, evrakların kontrolü, başvuru girişlerinizin sağlanması, konsolosluk randevunuzun organize edilmesi, vize onayının alınması ve pasaportunuzun teslim alınıp tarafınıza gönderilmesi, tamamen bizim sorumluluğumuz haline gelir. Mersin’de bu hizmeti, Romanya Vize Başvuru Merkezi Mersin ofisimiz ile sürdürüyor, siz değerli misafirlerimize Romanya vizesi almak konusunda destek sağlıyoruz.

Romanya Vize Başvuru Merkezi – Şanlıurfa

Şanlıurfa Romanya Vize Başvuru Merkezi, Güneydoğu hizmet alanımız içerisinde bulunan ofislerimizden yalnızca biri. Her ilde olduğu gibi Şanlıurfa’da da bu hizmeti elde etmek, vatandaşlarımızın hakkı. Her birinize ayrı kıymet verdiğimiz ve eşdeğer hizmet sunduğumuz vize başvuru sektöründe, hizmetinize layık olmak üzere kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Şanlıurfa, 2 milyonu aşkın nüfusu ile hem kalabalık hem de çok kültürlü bir şehrimiz. Burada yaşayan vatandaşlarımıza şehrin dışına çıkmadan her türlü vize işlemlerini halletmeleri adına, kendi ofisimiz ile hizmet veriyoruz. Romanya vizesi başvurusu gerçekleştirmek üzere Vize Başvuru Merkezi ofisimize gelmeniz durumunda, analizlerinizi yaparak, başvurularınızı gerçekleştirmek bizi mutlu edecektir.

Romanya Ticari vize sayfamızı ziyaret ediniz.

Romanya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay S.S.S

 

Romanya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Vize İşlemleri Nedir?

Romanya Gaziantep, Adana, Diyarbakır ve Hatay yetkili vize başvuru merkezlerinde kısa süreli vize işlemleri tamamlanmaktadır.

Romanya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Kimler Başvuru Yapabilir?

Romanya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay yetkili vize başvuru merkezlerine bu illerde ve çevre illerde oturan vize başvuru sahipleri başvuruda bulunabilir.

Romanya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Vize Ücreti Nedir?

Romanya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay vize başvuru merkezlerinde 80 Euro Romanya konsolosluk harç ücreti ve 30 Euro yetkili vize başvuru merkezi hizmet bedeli tahsil edilir.