Romanya Vize Ücreti 2021

Romanya Vize Ücreti 2021

ROMANYA VİZE ÜCRETLERİ

Vize ücretleri kişilere seyahatin amacına göre ve vizelerin vaktinde göre verilmektedir. Şahıslar vize ücretlerini konsolosluk doğrulusunda belirlendiği takdirde lüzumlu yerlere ödeyebilirler.

Romanya Vize Ücreti 2020
Romanya Vize Ücreti 2020

Romanya Vize Ücretleri Soruları

Romanya Vize Ücreti 2021 Yılı İçin Ne Kadar?

2021 yılına ilişkin vize ücretleri turistik vize harcı 80 Euro olup, tercüme gibi hizmet alınması bu fiyata dahil değildir. Bu fiyat her yıl farklılık göstermekle birlikte, başvuru yapan ülkelerde değişiklik gösterebilir. Ayrıca bu rakamlar kişisel başvuru veya danışmanlık merkez başvurularında değişkenlik gösterebilir.

Romanya Vize Ücreti 2020 Nereye Yatırılır?

Romanya vize ücreti 2020 yılında işlemlerin bitiminden sonra Konsolosluk yetkililerine teslim edilir. Konsolosluklarla yapılan anlaşmalı bankalara, başvuru sahipleri ve atamış oldukları kişiler, aynı gün içerisinde ya da ertesi gün ücretlerini yatırmalıdır.

Romanya Transit Vize Ücreti Ne Kadardır?

Romanya transit vize ücreti, sizin Schengen vizenizin olup olmamasıyla ilgilidir. Romanya için alınan vizenin Schengen bölgesinde bir değeri yoktur. Romanya, transit vize sahibi kişilere beş gün kadar bir konaklama imkanı sunar. Vize ücretini daha detaylı öğrenebilmek için bir e-mail atmak yeterli olacaktır.

Romanya Vize Ücreti 2020 Nedir?

Romanya vize ücreti 2020 yılı tarifeleri, seyahat tipi, istenen ek evraklar ve vize- konsolosluk harçlarına göre değişkenlik göstermektedir. Vize ücretlerinde belirlenen tarifeleri firmamızın deneyimli çalışanlarından doğru bir şekilde teyit edebilirsiniz.

Give a Comment